Microsoft Garage wydaje Mouse Without Borders

Mysz bez granic – czy to nazwa nowego programu ochrony migrujących zwierząt w Unii Europejskiej? Bynajmniej! Tak nazywa się nowy program utworzony przez dział Microsoft Garage. Dział Microsoftu o nazwie “Garaż” jest poświęcony innowacyjnym programom poza “mainstreamowymi” produktami giganta z Redmond. Zazwyczaj tego typu projekty są wydane jako część komercyjnych wydań Microsoft lub do celów wewnętrznych firmy. W tym tygodniu Garage wykonał coś innego. Mouse Without Borders to nowa, samodzielna aplikacja dla osób, które korzystają z kilku komputerów na raz w przestrzeni biurowej.

Plik ważący 1,1 MB pozwala użytkownikowi powiązać ze sobą łącznie do czterech komputerów. Użytkownik może nawigować po ekranach za pomocą jednej myszy – kopiować, wklejać, przeciągać i upuszczać pliki we wszystkich komputerach połączonych za pomocą Mouse Without Borders, jakby wszystkie pliki komputera znajdowały się na jednym pulpicie.

Oprócz funkcji przenoszenia pliku, Mouse Without Borders pozwala użytkownikowi zalogować się na wszystkich komputerach połączonych przez program logując się do jednego z nich. Program ma także dodatkową funkcję la fanów przeglądarki Bing – umożliwiając dostosowanie pulpitu komputera do aktualnego obrazka ze strony głównej Bing.

Źródło: Neowin, YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *