Microsoft Office 15 – zobacz jak wygląda

Rosyjski serwis internetowy Winreview.ru opublikował zdjęcia i film prezentujący kolejną wersję pakietu biurowego Microsoft Office 15. Poza tym, ujawniono pierwsze informacje odnośnie nowego oprogramowania tworzonego przez giganta z Redmond.

Warto przypomnieć, że pakiet biurowy Office 15 nie tak dawno wskoczył w faze Milestone 2. Pojawiło się w nim kilka interesujących nowości. Ulepszono narzędzia do pracy grupowej. Usprawniono usługę Outlook Web Access, która umożliwia zdalny dostęp do poczty oraz zintegrowano w nim sklep z aplkacjami.

Interfejs użytkownika w Microsoft Office 15

Wydanie, które posiadają Rosjanie oznaczone zostało numerem 15.0.2703.1000. Jak widać na powyższym materiale wideo, Office 15 nie wprowadza zbyt dużych zmian w interfejsie użytkownika, który zbudowany został w oparciu o .NET Framework 4.0. Zmiany zauważymy pracując w programie PowerPoint. Pojawiły sie w nim nowe efekty przejścia. Serwis Winreview.ru informuje, że obecna wersja pakietu Office 15 jest bardzo niestabilna. Program zbyt często się zawiesza i zamyka bez żadnego ostrzeżenia. Z całą pewnością, więcej szczegółowych informacji odnośnie nowego oprogramowania firmy Microsoft dowiemy się gdy tylko wejdzie w pierwszą fazę rozwojową.

Wszystkie zrzuty ekranowe oraz pierwszą recenzję pakietu biurowego Office 15 znajdziecie w serwisie Winreview.ru.

Źródło: Winreview.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *