Microsoft Office 2013: premiera 31 marca?

Nowe informacji dotyczące pakietu Microsoft Office 2013 podawane są dosyć oszczędnie. Już we wrześniu zeszłego roku mieliśmy okazję poznać cenę poszczególnych zestawów oraz dowiedzieć się, że na jako pierwsi je użytkownicy Windows RT. Teraz na światło dzienne wypłynęła data premiery, która jednak nie została oficjalnie potwierdzona.

Dotychczas oficjalnie mówiło się, że pakiet Office 2013 dostępny będzie na półkach sklepowych dla wszystkich klientów w pierwszym kwartale tego roku. Niedawno jednak Microsoft przez pomyłkę umieścił pełną wersję w swoim internetowym sklepie w Singapurze. Jeden z klientów zdążył zakupić pełną wersję, jednak szybko została usunięta, przez co właściciel nie mógł pobrać kupionego towaru. W trakcie rozmowy z obsługą techniczną otrzymał informację, że nowy Office dostępny będzie pod koniec marca, a dokładnie od ostatniego dnia tego miesiąca. Dokładnie wtedy klient otrzyma drogą mailową kod umożliwiający pobranie pakietu.

Wszystko zatem wskazuje, że data faktycznie może być wiarygodna. Pytanie tylko jakich zmian doczeka się Office 2013 do tego czasu oraz czy rzeczywiście przedłużanie premiery ma w tym przypadku sens. Odpowiedź otrzymamy już za niespełna 3 miesiące. Przeprowadzoną rozmowę można zobaczyć w tym miejscu.

Źródło: Hardware Zone Forums

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.