Microsoft organizuje cykl szkoleń Windows Azure

Microsoft rozpoczął cykl szkoleń poświęconych platformie Windows Azure – Akademia Azure. Szkolenia w ramach Akademii Azure potrwają do 14 grudnia br. i będą prowadzone przez certyfikowane ośrodki szkoleniowe Microsoft zlokalizowane w 11 miastach w całej Polsce. Rejestracja na szkolenia oraz dokładny wykaz miejscowości znajdują się na stronie internetowej www.microsoft.com/poland/aa/.

Ubiegłoroczna edycja Akademii Microsoft, która poświęcona była zagadnieniom związanym z Internetem i technologiami internetowymi pokazała, że istnieje wielka potrzeba na podobne szkolenia. Z Akademii Internetowej skorzystało ponad 1000 osób w całym kraju. W tym roku Akademia Microsoft dotyczy platformy Windows Azure, która służy do tworzenia aplikacji komputerowych w środowisku chmury obliczeniowej (cloud computing).

Szkolenia Akademii Azure są otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. W trakcie zajęć uczestnicy poznają technologię chmury obliczeniowej w praktyce, począwszy od założenia własnej subskrypcji Windows Azure, poprzez poznanie narzędzi platformy, zasad tworzenia nowych aplikacji, po skalowanie architektury Azure czy też przeprowadzenie procesu migracji w SQL Azure.

Wszystkie szkolenia w ramach Akademii Azure będą przeprowadzane przez certyfikowane ośrodki szkoleniowe Microsoft mieszczące się w 11 miastach Polski: Białymstoku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie oraz we Wrocławiu. Podczas rejestracji prowadzonej przez stronę www.microsoft.com/poland/aa/ należy wybrać odpowiednie miasto oraz ośrodek, w którym chce się uczestniczyć w szkoleniu. Ostatnie szkolenie zakończy się 14 grudnia br.

Szkolenia w ramach Akademii Azure trwają dwa dni, a koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi zaledwie 150 zł netto. Ze szkoleń może w tym roku skorzystać 500 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.