Facebook dla Windows Phone 7

W ofercie Windows Marketplace pojawiają się właśnie aplikacje dla social media. Wśród nich nie mogło zabraknąć Facebooka. Choć platforma Windows Phone 7 może łączyć się z Facebookiem bez jakiejkolwiek aplikacji, użytkownicy skarżyli się, że w WP7 brakuje im osobnego interfejsu obsługi ulubionego portalu społecznościowego.

Według blogu 1800PocketPC, oficjalna aplikacja Facebook, która właśnie trafiła na rynek nie jest, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, wydana przez Microsoft. To oficjalna aplikacja portalu społecznościowego opatrzona logo Facebook. Aplikacja umożliwi użytkownikom: wpisywanie własnych statusów, odbieranie wiadomości, przeglądanie nadchodzących wydarzeń, przesyłanie zdjęć, publikacje notatek, akceptowanie zaproszenia do znajomości, oglądanie zdjęć, ścian i informacji o znajomych.

Jak widać, pierwsza wersja aplikacji Facebook dla WP7 jest dość bogata. Warto sobie przypomnieć aplikację stworzoną dla platformy Android. Wielu użytkowników narzekało na kiepski interfejs, braki w skrzynce odbiorczej, w profilach znajomych i w rozmowach. W aplikacji dla WP7 wszystkie te problemy wydają się naprawione, więc użytkownicy nowych telefonów powinni być zadowoleni.

Źródło: Neowin, INSTALKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.