Microsoft organizuje “Dzień HTML5” w Warszawie

Polski oddział firmy Microsoft poinformował, że 3 marca w Warszawie odbędzie się spotkanie techniczne “Dzień HTML5”. Konferencja dedykowana jest wszystkim programistom zainteresowanym tematyką najnowszych standardów i technologii oferowanych przez najnowsze przeglądarki.

Finalna odsłona Internet Explorer 9 już na horyzoncie – to najlepsza chwila, aby przygotować swoje projekty na nową wersję przeglądarki od Microsoft. W spotkaniu wezmą udział prelegenci reprezentujący niezależne firmy programistyczne, Piotr Czekała z firmy Insys i Mateusz Andrzejewski z DevCore.NET, a także przedstawiciele firmy Microsoft – Patryk Góralowski, Bartłomiej Zass, Daniel Biesiada i Łukasz Foks. Każdy z nich posiada doświadczenie w zakresie projektów wykorzystujących potencjał nowych funkcji Internet Explorer 9 i najnowocześniejszych standardów – w tym HTML5.

Spotkanie w dniu 3 marca rozpocznie się o godzinie 11:00 w biurze Microsoft przy Al. Jerozolimskich 195A w Warszawie. Na uczestników czeka strefa ekspercka oraz impreza wieczorna. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu odsyłamy na stronę z formularzem rejestracyjnym. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy jak najszybszą rejestrację.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *