Microsoft Points zostaną zamienione na prawdziwą walutę podczas następnej aktualizacji Xbox 360

Microsoft zapowiedział jakiś czas temu, że planuje zrezygnować ze swojej wewnętrznej waluty – Microsoft Points, na rzecz prawdziwych pieniędzy, które będą przeliczane według lokalnego kursu. Marc Whitten na oficjalnym blogu Xboxa napisał, że MSP ostatecznie znikną podczas następnej aktualizacji konsoli.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że MSP będą akceptowane jeszcze przez jakiś czas i wymieniane na prawdziwą walutę. Użytkownik zawsze otrzyma równowartość swojego kuponu, a często nawet więcej, niż początkowo mógłby się spodziewać. MSP zalegające na kontach graczy również będzie można wymienić po atrakcyjnym kursie.

Rezygnacja z punktów Microsoftu to krok w dobrą stronę, co potwierdzą wszyscy użytkownicy, którzy korzystali z tego systemu. Kupony skonstruowane były w taki sposób, aby po zakupie gry na koncie gracza zawsze pozostawała drobna część, której bez dołożenia kolejnego kuponu nie można było wykorzystać. Do tematu z pewnością jeszcze powrócimy, gdy aktualizacja będzie miała miejsce.

Źródło: Xbox Wire

One thought on “Microsoft Points zostaną zamienione na prawdziwą walutę podczas następnej aktualizacji Xbox 360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *