Microsoft przedłuża program Games with Gold na czas nieokreślony

W trakcie tegorocznych targów E3, Microsoft zapowiedział program o nazwie Games with Gold, mający bezpośrednio konkurować z PlayStation Plus. Z miejsca użytkownicy konsoli Xboxa 360 uznali to za jeden z lepszych pomysłów, co przełożyło się na większe zainteresowanie usługą Gold. W dniu dzisiejszym Microsoft potwierdził, że usługa została przedłużona na czas nieokreślony.

Początkowo usługa Games with Gold miała obowiązywać do końca bieżącego roku, jednak wzrost zainteresowania usługami sieciowymi Microsoftu oraz coraz mocniejsze tytuły serwowane przez konkurencję, doprowadziły firmę z Redmond do zmiany polityki. „Czas nieokreślony” w tym przypadku może oznaczać kontynuowanie usługi również dla użytkowników konsoli Xbox One, co byłoby logiczne, biorąc pod uwagę właśnie takie podejście do tematu przez Sony w przypadku PlayStation 4. Zapowiada się zatem kolejna porcja interesujących tytułów w ramach abonamentu Gold.

Aktualnie w ramach Games with Gold, do 31 października można pobrać grę Halo 3. Więcej informacji o nowościach wydawanych w ramach usługi można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *