Microsoft Store rozdaje MS Points za preordery gier

Windows Store to jedno z głównych źródeł utrzymania Microsoftu. Ogromne zainteresowanie aplikacjami nie może dziwić ze względu na sporą różnorodność tematyczną. Firma z Redmond widząc coraz większą popularność postanowiła skierować podobne usługi dla posiadaczy konsoli Xbox 360, oferując również miłe bonusy dla swoich klientów.

Jest to zrozumiałe zwłaszcza w dobie sporej konkurencji wśród sklepów oferujących gry. Microsoft Store oferuje obecnie listę 10 gier na konsolę Xbox 360, które objęte są specjalną promocją. Przy zakupie jednej z wybranych pozycji otrzymujemy za darmo 1600 Microsoft Points. Dla nie zorientowanych w temacie, jest to (w zależności od tytułu) równowartość około 2 gier, które można zakupić w usłudze Xbox Live. Dzięki temu cena preorderów zostaje zasadniczo obniżona do kwoty 39,99 USD.

Obecnie promocja obejmuje następujące tytuły: Grand Theft Auto V, BioShock Infinite, Tomb Raider, Lost Planet 3, Crysis 3, Metal Gear Rising Revengeance, Army of Two: The Devil’s Cartel, Tiger Woods PGA Tour 14, Dead Space 3 oraz South Park: The Stick of Truth. Microsoft planuje stopniowo poszerzać listę preorderów w promocyjnych cenach. Oferta dostępna jest również w placówkach handlowych Microsoft Store. Wiadomo również, że z czasem promocja będzie poszerzana o kolejne kraje, w których znajduje się siedziba Microsoftu.

Źródło: Microsoft Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *