Za kilka tygodni IE10 dla Windows 7?

W listopadzie firma Microsoft wydała wersję “preview” programu Internet Explorer 10 dla systemu Windows 7. W międzyczasie firma umożliwiła wybranym użytkownikom przetestowanie aktualizowanych kompilacji przeglądarki internetowej poprzez program Connect. Otóż, pojawiły się doniesienia, że Microsoft udostępnił testerom ostateczne buildy pre-release.

Według magazynu ZDNet.com, Microsoft poinformował, że aktualna wersja IE10 dla Windows 7, którą można obecnie pobrać i przetestować, ma być ostatnią przed oficjalną, ostateczną wersją. Microsoft miał zakomunikować testerom: Choć nadal nie ma informacji o dacie wydania wersji RTW (release to web), proszę się upewnić, że złożyli Państwo wszystkie informacje zwrotne o występujących problemach”.

Takim oświadczeniem Microsoft wydaje się sugerować, że ostateczna wersja IE10 dla Windows 7 trafi do nas zaledwie za kilka tygodni. IE10 został już wydany dla Windows 8 i Windows RT. Wersja mobilna przeglądarki jest także dostępna dla właścicieli smartfonów z Windows Phone 8.

Najbliższe kilka tygodni zapowiada się dla Microsoftu pracowicie. Jeszcze przed końcem miesiąca ma się pojawić tablet Surface Pro. Także Office 2013 ukaże się w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *