Microsoft planuje uruchomić subskrypcję Xbox All Access?

Gamepad Project Scorpio Edition

W ostatnim czasie kilka źródeł podało, że dotarło do informacji jakoby Microsoft planował uruchomić nową subskrypcję nazwaną Xbox All Access, w której za comiesięczną opłatę dostaniemy Xboxa One wraz z Xbox Live Gold i Xbox Game Pass.

Za $22 (ok. 80zł) miesięcznie możemy otrzymać dwie w/w usługi wraz z Xboksem One S, a jeśli dorzucimy jeszcze parę groszy to za $35 (ok. 130zł) będziemy mogli cieszyć się prawdziwym potworem pod względem mocy – Xboksem One X. Czas trwania umowy to dwa lata. Kupując osobno Xboksa One X, Live Gold i Game Passa (2 lata subskrypcji) zapłacimy łącznie $860 (ok. 3190zł), a opłacając przez dwa lata All Access wydatki zsumują się na kwotę $840 (ok. 3115zł). Oszczędność mała, jednak niektórzy wolą rozłożyć płatność na mniejsze kwoty w dłuższym okresie czasu.

Źródła donoszą, że usługa zostanie zapowiedziana jeszcze w sierpniu. Czemu nie na Gamescom 2018? Prawdopodobnie początkowo subskrypcja będzie obejmować tylko Stany Zjednoczone, więc na razie nie mamy co liczyć na dostępność usługi w naszym kraju. Ale kto wie, może jak wypali to Polacy też dostaną konsolę na abonament?

Źródło: Windows Central via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *