Planujesz kupić Xbox One X? Zobacz jakie zestawy zaoferuje Microsoft

Xbox One X

Microsoft ogłosił na Gamescom, że trzy z największych tytułów tego roku trafią do zestawów z konsolą Xbox One X. Będą to Shadow of the Tomb RaiderBattlefield V oraz Forza Horizon 4.

Każda z gier będzie dostępna w wersji cyfrowej w zestawie z konsolą, padem bezprzewodowym, i abonamentami Xbox Live Gold i Xbox Game Pass. Cena każdego z nich wynosi 2099 zł, więc jest bardzo zbliżona do ceny konsoli w innych sklepach, a do tego otrzymujemy najnowszą grę za darmo. Oferta na pewno jest opłacalna dla osób, które i tak planowały kupić nowego „iksa”.

Shadow of the Tomb Raider

Zestaw z najnowszą odsłoną lubianej przez graczy poszukiwaczki przygód zawiera Xbox One X z dyskiem 1TBkontroler, grę w wersji cyfrowej14 dni Xbox Live Gold (trial) i miesiąc Xbox Game Pass.

Zestaw dostępny jest pod tym adresem. Premiera: 14 września.

XboxOne X Tomb Raider

Forza Horizon 4

Tutaj już mamy coś więcej ponieważ dostajemy konsolę z padem,14 dni Xbox Live Gold, jeden miesiąc Xbox Game Pass, wersję cyfrową Forzy Horizon 4, a także Forzy Motorsport 7, więc za 2099 zł dostaniemy konsolę wraz z dwoma exclusive’ami na Xboksa.

Zestaw dostępny jest pod tym adresem. Premiera 2 października.

Xbox One X_FH4

Battlefield 5

Tutaj już się zadziała mała rewolucja bo konsola nie wygląda jak każda inna. W zestawie z nowym BF5 dostaniemy konsolę z czarno-złotym gradientem na obudowie. Microsoft pisze, że w zestawie jest pasujący do całości kontroler bezprzewodowy, jednak na zdjęciu nie widać, żeby był on w innym kolorze niż czarny. Firma dorzuca także 14 dni Xbox Live Gold, 1 miesiąc Xbox Game Pass, dodatkowo dostaniemy tu miesiąc EA Access, a poza tym cyfrowe wersjeBattlefield V i Battlefield 1943. Na pewno jest to najkorzystniejsza ze wszystkich ofert.

Zestaw dostępny jest pod tym adresem. Premiera 16 października.

Xbox One X BF V

Jeśli nie zależy Wam na tej wersji kolorystycznej/Battlefield 1943 to za tę samą cenę możecie kupić samego Xboksa One X z grą Battlefield 5. Nie wiem jaki w tym sens, ale może ktoś się skusi. Możecie zrobić to pod tym adresem.

W sieci najpewniej natkniecie się na zdjęcia/doniesienia o zestawie z Falloutem 76. Jest on dostępny w USA, jednak po przejściu na Polską wersję sklepu Microsoft produkt widnieje jako niedostępny.

Xbox One X Fallout 76

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *