Microsoft Translator trafia na Androida

Na poletku wirtualnych tłumaczy Google Translate wiedzie prym już od dłuższego czasu. Okazuje się, jednak, że firmie z Mountain View rośnie pokaźna konkurencja w postaci Microsoft Translator, który właśnie pojawił się w sklepie Google Play.

Mówiąc do naszego zegarka (aplikacja posiada pełne wsparcie dla Android Wear) możemy być pewni, że uzyskamy tłumaczenie wypowiedzi aż w 50 językach. W sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni co do wymowy danej frazy bądź słowa, wystarczy skorzystać z możliwości odsłuchu.

Nie zabrakło również funkcji tworzenia zakładek z tłumaczeniami czy obsługi synchronizacji pomiędzy telefonem a zegarkiem. W sytuacji, gdy w naszym otoczeniu panuje zgiełk i hałas, warto wprowadzać frazy do przetłumaczenia za pośrednictwem klawiatury.

Interfejs aplikacji jest bardzo czytelny i warto wypróbować jej możliwości w porównaniu z Tłumaczem Google. Microsoft Translator dostępny jest do pobrania za darmo ze sklepu Play. Do poprawnego działania wymagany jest Android w wersji 4.3 lub nowszej.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *