Pierwsza aktualizacja dla Windows 10 wydana

Microsoft udostępnił pierwszą większą aktualizację dla Windows 10, która zawiera poprawki systemu nie związane z bezpieczeństwem. Jednocześnie niektórzy użytkownicy otrzymają wcześniejsze poprawki, jeżeli przez ostatnie dni ich system nie był aktualizowany.

Microsoft wyjaśnia, że aktualizacje dla Windows 10 mogą się kumulować. W tym przypadku użytkownicy pobierają najnowsze poprawki, jednak jednocześnie zainstalowane mogą być wcześniejsze łatki bezpieczeństwa. Właśnie z tego względu aktualizacja dla poszczególnych użytkowników może ważyć mniej lub więcej MB – powinna oscylować wokół 300 MB.

Paczka plików dotyczy przede wszystkim poprawy wydajności systemu Windows 10. Microsoft skupił się na wyeliminowaniu znanych błędów i wprowadzeniu kilku niewielkich nowości – choć nie wyjaśnia dokładnie, czego one dotyczą. Mogą to być pliki przygotowujące system na implementację kolejnych funkcji.

Aktualizację można przeprowadzić bezpośrednio z poziomu ustawień Windows Update. Po zainstalowaniu wymagane jest ponowne uruchomienie systemu.

Źródło: Instalki

1 thoughts on “Pierwsza aktualizacja dla Windows 10 wydana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *