Microsoft udostępnia Minecrafta w ramach usługi Xbox Game Pass

Minecraft Xbox

Zapowiedź o tym, że Microsoft planuje dodać Minecrafta do swojego abonamentu Xbox Game Pass staje się rzeczywistością. Od teraz subskrybenci ww. usługi mogą przenieść się do blokowego świata.

Jak informuje Microsoft:

W ramach kwietniowej aktualizacji oferty abonamentu udostępniona została gra Minecraft. Zbuduj wszystko, co tylko Ci się zamarzy, korzystając z niewyczerpanych surowców w trybie kreatywnym albo udaj się na wielkie wyprawy w trybie przetrwania i podróżuj po tajemniczych krainach, poznając najodleglejsze zakamarki własnych, nieskończonych światów. Czy ukryjesz się przed potworami, czy wytworzysz narzędzia, zbroję i broń, aby z nimi walczyć?

Dla przypomnienia – Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która w swojej ofercie ma już ponad 100 produkcji. Za miesięczną opłatę w wysokości 40 zł otrzymujemy chociażby takie gry jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3. Gigant z Redmond oferuje również pierwszy miesiąc (oczywiście jeśli wcześnie z Game Pass nie korzystaliśmy) za jedyne 4 zł.

Z okazji dodania Minecrafta do usługi Xbox Game Pass, Microsoft zdecydował się na przygotowanie specjalnego zwiastuna promującego aktualizację abonamentu.

Źródło: Instalki, YouTube, Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *