Microsoft udostępnia poprawkę zbiorczą dla systemu Windows 10 (1903)

Windows 10 uśmiech

Microsoft udostępnił właśnie kolejną poprawkę zbiorczą dla systemu Windows 10. Pomimo iż gigant z Redmond twierdzi, że aktualizacja KB4522355 dla Windowsa 10 (1903) nie zawiera błędów, to zalecamy podejść do tych zapewnień z dystansem. Firma zapewniała całkiem niedawno o tym, że poprawka KB4517389 nie jest obarczona bugami, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała te optymistyczne założenia. Tak czy inaczej, nowa aktualizacja naprawia garść błędów i to wydaje się rzeczą bardziej istotną.

Zainstalowanie poprawki KB4522355 powoduje podniesienie wersji buildu Windowsa 10 do 18362.449. Lista poprawek opiewa na łącznie kilkadziesiąt pozycji, co jest niezmiennie dobrą wiadomością.

Przede wszystkim, w końcu udało się zażegnać prawdopodobnie wszystkie błędy związane z Menu Start, które były wywołane przez dotychczasowe aktualizacje. Microsoft podaje także, że wyeliminowano problem niestabilnej pracy komputera, który występował czasem przy logowaniu do Windowsa 10. Poprawiono również logowanie przy wykorzystaniu Windows Hello for Business, podczas którego znikała czasem opcja logowania poprzez metodę podstawową.

Pełną listę zmian można znaleźć (w języku angielskim) w tym miejscu.

Musicie wiedzieć, że aktualizacja KB4522355 jest poprawką opcjonalną i jej instalację powinniście wymusić za pomocą manualnego sprawdzenia dostępności aktualizacji w sekcji Windows Update na swoim komputerze.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *