Microsoft ujawnił nowe funkcje Hotmail

Zgodnie z oczekiwaniami, Microsoft ogłosił dodanie kilku nowych funkcji do usługi poczty elektronicznej Hotmail. Na oficjalnej stronie Windows Live blog napisano na temat nowych funkcji, które umożliwiają użytkownikom oznaczenie ważnych maili tak, aby pozostały na szczycie listy. Kolejna funkcja pozwoli wykryć wiadomości z newsletterów i przenieść je do osobnego folderu.

Wśród nowych funkcji, dodano również szybkie mini-menu: usuń, oflaguj lub przenieś, które ukazuje się podczas przesuwania kursora nad wiadomościami e-mail. Użytkownicy mogą wyłączyć tę funkcję w całości lub dostosować do swoich preferencji dodając, usuwając lub zmieniając kolejność przycisków. Użytkownicy poczty Hotmail otrzymają teraz więcej możliwości zarządzania wiadomościami do usunięcia określając, ile dni wiadomość może “wisieć” na skrzynce. Ponadto, będą mogli dostosować foldery e-mail dzieląc je na odrębne kategorie. Na podstawie tych kategorii będzie można dokonać klasyfikacji wiadomości e-mail. Oprócz tego, Hotmail umożliwi wypisanie się z newslettera na poziomie skrzynki pocztowej.

Zgodnie z kalendarium podanym na blogu, nowe funkcje powinny pojawić się na Hotmailu w ciągu najbliższych tygodni. Na początku września, Microsoft podał również wiadomość o wprowadzeniu nowego systemu przechowywania maili w niedalekiej przyszłości. System ma poprawić wydajność.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.