Minecraft Earth – wersja beta dostępna dla Androida

Minecraft Earth Android

W maju bieżącego roku Microsoft przedstawił światu produkcję mobilną opartą na technologii rozszerzonej rzeczywistości w dobrze znanym klockowym świecie – Minecraft Earth. Nie musieliśmy długo czekać na pierwszą fazę beta-testów.

Źródło: Instalki.pl

W zeszłym miesiącu mieliśmy do czynienia ze startem wczesnej wersji produktu dla użytkowników posiadających urządzenia z systemem iOS. Wtedy też pojawiły się pierwsze nagrania z rozgrywki, które – trzeba przyznać – zachęcały do obserwowania rozwoju gry. Teraz sposobność zabawy w nową odsłonę Minecrafta otrzymały osoby pracujące na Androidzie.

Co trzeba zrobić, by dostać „wejściówkę” do testów? Przede wszystkim, wymagana jest rejestracja na specjalnej witrynie. Do rozgrywki niezbędne jest urządzenie z systemem Android 7 lub nowszym. Ponadto należy mieć ukończone 18 lat

Po rejestracji wystarczy cierpliwie czekać na zaproszenie… Jak długo? Nie wiadomo. 

By zarejestrować się do bety, potrzebne jest także konto Microsoft lub Xbox Live. Za udział w testach, gigant z Redmond podaruje każdemu użytkownikowi bezpłatną skórkę do Minecraft Earth oraz Minecraft w wersji Bedrock. 

Dla przypomnienia – Minecraft Earth oferuje połączenie znanego sześciennego świata z tym realnym, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości. Gracze otrzymają możliwość zbierania materiałów, budowania z nich monumentalnych obiektów, polowania na potwory czy oswajania zwierząt.  

Źródło: Minecraft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *