MSN także na iOS i Androidzie

Na początku września Microsoft uruchomił nową wersję serwisu MSN, który otrzymał zupełnie nowy wygląd i możliwość personalizacji treści, by te jak najlepiej odpowiadały użytkownikom. Teraz do kolekcji otrzymaliśmy zestaw aplikacji na Androida i iOS. Wcześniej mogli z nich korzystać wyłącznie użytkownicy Windows Phone.

Aplikacje MSN to zestaw przydatnych programów, które ułatwiają codzienną konsumpcję treści. Znajdziemy tu zarówno agregat wiadomości, pogodę, aplikację kulinarną, sportową czy zdrowie i fitness. Dotychczas były one dostępne wyłącznie na platformach Microsoftu – Windows 8 oraz Windows Phone 8. Teraz mogą z nich skorzystać także użytkownicy Androida i iOS.

Co ciekawe, do poprawnego działania nie wymagane jest posiadanie konta Microsoftu. Dzięki wprowadzeniu wersji na nowe platformy użytkownicy będą mogli korzystać z funkcji synchronizacji, by te same dane wyświetlały się np. na smartfonie z Androidem i notebooku wyposażonym w Windows 8. W takim przypadku wymagane jest jednak zalogowanie się do swojego profilu.

MSN News iOS
Aplikacja MSN News na iOS 8

Aplikacje MSN na wszystkie platformy – Windows Phone, Android, iOS oraz Amazon Kindle Fire można znaleźć na stronie MSN.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *