Nagrywanie rozmów wideo wkrótce dostępne na Skype

Mimo upływu lat i stale rosnącej konkurencji, Skype wciąż pozostaje jednym z liderów rynku jeśli chodzi o komunikatory głosowe – już niebawem otrzymamy jego najnowszą wersję, która przyniesie wiele oczekiwanych zmian (w szczególności jedną, na którą czekamy tak naprawdę od momentu wydania tego programu).

Microsoft poinformował bowiem, że dziś do naszych rąk trafił Skype 8.0 – tym samym zakończyła się obsługa wersji 7.0 oraz program Skype Classic. Co więcej, konieczne będzie zaktualizowanie aplikacji do najnowszej wersji do 1 września 2018 roku.

Wydaje się jednak, ze decyzja o aktualizacji będzie bardzo sensowna, bowiem już pod koniec miesiąca wreszcie doczekamy się długo oczekiwanej funkcji, jaką będzie możliwość nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem Skype’a. Każdy rozmówca przed rozpoczęciem nagrywania jest o tym informowany, możliwe jest także zachowane obrazu z prowadzonej wideokonferencji.

To nie koniec ciekawych nowości – pojawią się bowiem szyfrowane, prywatne połączenia oraz informacje o tym, czy wszyscy adresaci odczytali wysłaną przez nas informację. Możliwe stanie się także wykonywanie połączeń z użytkownikami, którzy nie posiadają konta na Skypie, choć by doszło ono do skutku, konto będzie finalnie obowiązującym wymogiem.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *