Nero 9 Reloaded dostępne

Producent oprogramowania multimedialnego Nero AG opublikował nową wersję pakietu Nero 9 oznaczonego jako Reloaded. Najnowsza aktualizacja (9.4.26.0) przygotowana została przede wszystkim ze względu na kompatybilność z systemem Windows 7.

Oprogramowanie BackItUp & Burn wchodzące w skład pakietu posiada pełną integrację z listą Jump która dostępna jest na Pasku Zadań w najnowszym systemie operacyjnym Microsoftu. Nero Vision posiada teraz lepszą obsługę plików w formacie .WTV (w programie Windows Media Center TV Pack 2008) oraz pod Windows 7. Ulepszono również importowanie plików z sieci oraz dodano funkcję dopasowania współczynnika kształtu przy automatycznej rozdzielczości. Nero WaveEditor wyposażono w ulepszony pasek stanu który pokazuje teraz czas także w sekundach i milisekundach. Kompletną listę zmian i poprawek znaleźć można na stronie producenta.

Pojawienie się wersji Reloaded oznacza, że pakiet Nero 9 jest produktem kompletnym. Przy okazji poprzednich edycji można było przekonać się, że finalne wydania dostępne przed pojawieniem się komplikacji Reloaded nie były do końca dopracowane.

Wersja próbna z której można korzystać przed 15 dni od daty instalacji dostępna jest do pobrania z tej lokalizacji.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *