Nokia 222 Dual SIM za 159 złotych

Microsoft schodzi z cenami swoich telefonów coraz niżej. Najnowszy zaprezentowany model – Nokia 222 Dual SIM, to propozycja dla osób, które potrzebują solidnej słuchawki przede wszystkim do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Wśród funkcji nie zabrakło jednak serwisów społecznościowych czy przeglądania internetu.

Nokia 222 Dual SIM to przedstawiciel najprostszej grupy telefonów dostępnych na rynku. Mimo wszystko Microsoft postanowił upakować w konstrukcji kilka funkcji charakterystycznych przede wszystkim dla smartfonów. Z poziomu telefonu otrzymujemy bowiem dostęp do Facebooka, Twittera, Messengera czy GroupMe by Skype.

To jednak nie wszystko. Użytkownik może swobodnie przeglądać internet za pomocą przeglądarki Opera Mini. W telefonie znajdziemy również wyszukiwarkę Bing czy MSN Weather.

Nokia 222 Dual SIM została wyposażona w 2,4-calowy wyświetlacz QVGA. Z tyłu znajdziemy prosty aparat fotograficzny 2 Mpix. Co ważne, bateria o pojemności 1100 mAh zapewnia do 29 dni działania w trybie czuwania lub 20 godzin ciągłych rozmów.

Nokia 222 Dual SIM
Nokia 222 Dual SIM

Telefon oferuje również wsparcie dla Bluetooth audio, dzięki czemu skorzystamy z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. W konstrukcję wbudowana została także latarka LED.

Sugerowana cena urządzenia wynosi zaledwie 159 złotych. Telefon trafi do sprzedaży w październiku i będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *