Games with Gold – oferta na wrzesień 2015

Przedwczoraj w sieci pojawiła się informacja o ofercie PlayStation Plus, która będzie obowiązywała przez cały wrzesień. Dzisiaj do kolekcji dołączyło Games with Gold, czyli usługa konkurencyjna, dostępna na konsolach Microsoftu. Gigant z Redmond ponownie wychodzi zwycięsko z pojedynku. W co posiadacze Xboksów zagrają we wrześniu?

Najnowsza oferta PlayStation Plus nie porywa. Na liście dostępnych gier ponownie pojawiły się indyki, do których wcale nie potrzeba nowej generacji konsol. Zdaje się, że Microsoft nie chce popełniać tego samego błędu i przygotował dla swoich użytkowników całkiem niezłą propozycję.

W tym miesiącu po dwie gry otrzymają posiadacze Xbox One i Xbox 360. Wystarczy opłacać abonament Xbox Live Gold. Od 1 do 30 września na konsoli Xbox One będziemy mogli pobierać The Deer God. W połowie miesiąca do oferty dołączy natomiast Tomb Raider Definitive Edition i będzie dostępny aż do 15 października.

W przypadku konsoli Xbox 360 oferta również wygląda ciekawie. Od 1 do 15 września dostępne do pobrania będzie Battlestations Pacific, natomiast w drugiej połowie miesiąca tron obejmie Crysis 3.

Jak zatem widać, obóz Microsoftu tym razem nie zawiódł i zaoferował przyzwoite gry w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Niestety nie możemy tego samego powiedzieć o PlayStation.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *