CCleaner 5.09 posprząta Microsoft Edge i rejestr w Windows 10

Firma Piriform odpowiedzialna za rozwój jednej z najlepszych aplikacji do czyszczenia systemu wydała właśnie nową wersję CCleanera. Po premierze Windows 10, która miała miejsce w ubiegłym miesiącu, programiści w pocie czoła pracowali nad zwiększeniem kompatybilności swojego oprogramowania. CCleaner otrzymał lepsze wsparcie dla Microsoft Edge oraz czyszczenia rejestru w Windows 10.

Twórcy informują, że w najnowszej wersji skupili się na optymalizacji architektury programu dla 64-bitowego Windows 10. Pojawiły się usprawnienia związane z czyszczeniem przeglądarki Microsoft Edge. Ulepszono również proces sprzątania systemowego rejestru.

W ostatnich tygodniach programiści przeprowadzali testy interfejsu, skupiając się na jego szybkości działania. Część zmian została już zaimplementowana w CCleanerze 5.09, część pojawi się w przyszłych wersjach narzędzia.

CCleaner 5.09
CCleaner 5.09

Z mniejszych zmian warto wymienić usprawnione czyszczenie Paint.NET, Malwarebytes Anti-Malware oraz Internet Explorera 11. Załatano również wszystkie znane błędy.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *