Nokia Lumia 920 bez nagrywania w stereo?

Niedługo po konferencji prasowej dotyczącej nowych telefonów Nokia Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone 8, świat obiegła informacja o nieporozumieniu związanym z materiałem reklamowym wypuszczonym przez firmę. Sprawiło ono, że część użytkowników zaczęła wątpić w możliwości aparatu fotograficznego zainstalowanego w nowej Lumii. Okazuje się, że być może nie są to jedyne wątpliwości związane z multimedialnymi funkcjami nowego modelu.

Chris Davies z serwisu SlashGear poinformował, że w smartfonie Lumia 920 pojawia się pewna niedogodność związana z nagrywaniem dźwięku przez mikrofon. Okazuje się, że telefon może pozwalać początkowo wyłącznie na nagrywanie dźwięku w trybie mono, bez możliwości przełączenia się w tryb stereo. Ta druga opcja ma być natomiast dostępna dla posiadaczy innego modelu od Nokii – 808 PureView.

Możliwe jednak, że to tylko chwilowe problemy. Mikrofony obu wspomnianych modeli telefonów są bowiem identyczne – brak obsługi stereo leży po stronie oprogramowania, co daje szansę na jej dodanie w kolejnych jego wydaniach.

Źródło: PCMag.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *