Norton udostępnił bezpłatną aplikację dla Windows 8

Norton udostępnił nową, bezpłatną aplikację dla środowiska Windows 8 – narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem Norton Studio. Aplikacja, dostępna bezpłatnie w Windows Store, jest kompatybilna z urządzeniami z ekranem dotykowym i zwiększa komfort korzystania z systemu.

Norton Studio to aplikacja wspomagająca dla programów Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus, umożliwiająca zarządzanie ochroną Norton na różnych urządzeniach oraz aktualizację i odnowienie licencji poprzez interfejs systemu Windows 8. Narzędzie błyskawicznie dostarcza użytkownikom informacje na temat stanu bezpieczeństwa ich komputerów i innych urządzeń, np. mobilnych.

Aplikacja bezproblemowo integruje się z Windows 8, umożliwiając dostęp do aplikacji za pomocą jednego kliknięcia z nowego interfejsu. Norton Studio możecie pobrać i zainstalować bezpośrednio z Windows Store.

Warto również wspomnieć, że oprogramowanie dla użytkowników indywidualnych: Norton 360, Norton Internet Security i Norton AntiVirus jest dostosowane do nowo wprowadzonego systemu Windows 8. Ostatnie wersje zostały zoptymalizowane tak, aby zapewnić systemowi Windows 8 szybkość i bezpieczeństwo na poziomie wyższym, niż umożliwia to program Windows Defender.

Źródło: Symantec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.