Nowe, mobilne GG dla Windows Phone

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą cieszyć się nową wersją popularnego komunikatora GG, oznaczoną numerem 2.0. GG Network udostępniła aktualizację wprowadzającą przydatne funkcjonalności, znane z najnowszej wersji komunikatora na komputer.

Wśród najważniejszych nowości dostępnych w wersji mobilnej GG na smartfony z Windows Phone warto wymienić GG dysk – bezpłatna wirtualna przestrzeń na własne pliki o pojemności 5 GB (dzięki niej można przechowywać niezbędne dokumenty, muzykę oraz mieć do nich dostęp z poziomu GG nie tylko w w komputerze, ale teraz również w smartfonach z systemem Windows Phone).

Komunikator dla mobilnego Windowsa zyskał również obsługę emotikonek (popularne, kultowe animowane buźki urozmaicające internetowe pogawędki, charakterystyczne dla GG). Ponadto wprowadzono możliwość przesyłania zdjęć podczas rozmowy na GG, dostęp z poziomu telefonu do bogatego katalogu użytkowników GG czy odbieranie plików od znajomych podczas rozmowy. Na koniec warto wspomnieć o obsłudze konferencji (prowadzenie jednej rozmowy pomiędzy wieloma osobami).

W najnowszej aktualizacji GG dla Windows Phone wprowadzono wiele przydatnych poprawek i optymalizacji w działaniu aplikacji. GG na komórkę można pobrać bezpłatnie z tej lokalizacji. Do poprawnego działania wymagany jest system Windows Phone 8 lub Windows Phone 7.5.

Źródło: GG Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *