Zobacz infografikę, która prezentuje oddziały Microsoft

Ile projektów i różnych oddziałów składa się na Microsoft? Firma zatrudnia ponad 94.000 pracowników na całym świecie w oddziałach odpowiedzialnych za całą gamę produktów: Windows, Office, Xbox, Surface, Windows Phone i inne. Mimo złożoności i różnorodności, Microsoft to jeden organizm. Ten organizm został zaprezentowany w formie atrakcyjnej infografiki.

Jeśli “położysz” infografikę na boku, Microsoft oraz jego oddziały wyglądają jak roślina. Gałęzie to produkty i projekty firmy. Niektóre komentarze i rozwiązania graficzne są zastanawiające. Trudno wyjaśnić, dlaczego dział Xbox jest w kolorze fioletowym (a nie zielonym, jak logo Xbox), albo dlaczego IE określono jako “hot”. Na pewno Infografika to świetny sposób, aby zobaczyć całą panoramę połączeń wewnątrz wielkiej organizacji Microsoft na kolorowym obrazie.

MSFT-Tech_mini

Infografika została utworzona przez dział rekrutacji, dlatego jej treść zawiera wiele “przechwałek” na temat sukcesów firmy Microsoft. Z dokumentu dowiemy się na przykład, że ponad miliard ludzi korzysta z pakietu Microsoft Office. Robi wrażenie… Jeśli chcesz poukładać sobie informacje na temat MS, infografika bardzo ci w tym pomoże.

Źródło: TechRadar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *