Nowy Xbox zostanie zaprezentowany 26 kwietnia?

Po zakończeniu imprezy PlayStation Meeting 2013 na której pokazano możliwości konsoli PlayStation 4 stało się jasne, że niebawem doczekamy się odpowiedzi ze strony Microsoftu. W tym samym tygodniu pojawił się przeciek sugerujący, że nowego Xboxa zobaczymy oficjalnie w kwietniu. Dziś na światło dzienne wypłynęła bardziej szczegółowa data pokazu.

Rob Crossley współpracujący z serwisem CVG UK poinformował na swoim Twitterze, że nową konsolę zobaczymy dokładnie 26 kwietnia, zaś informację tę zdobył od „zaufanej osoby”. Dodał jednak, że może ona ulec zmianie. Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia oraz fakt, że serwis ten niejednokrotnie jako pierwszy docierał do interesujących nowinek z branży, informacja ta może (choć nie musi) okazać się prawdą.

newx26

Czego natomiast możemy oczekiwać po samym pokazie? Sony zostało skrytykowane za koncentrację na zaledwie kilku tytułach, pomijając prezentację samej konsoli i przyszłości dalszego rozwoju. W przypadku pokazu Microsoftu ma być inaczej, jednak na konkrety musimy poczekać jeszcze przynajmniej 2 miesiące.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *