Oficjalne ceny pakietu rodzinnego Windows 7

W zeszłym tygodniu Microsoft oficjalnie potwierdził plany wprowadzenia Windows 7 Family Pack. Teraz ujawniono oficjalne ceny pakietu rodzinnego.

Windows 7 Family Pack to specjalna edycja systemu w wersji Home Premium która może być instalowana na maksymalnie trzech komputerach w ramach jednego gospodarstwa domowego. Pakiet rodzinny pojawi się na rynku 22 października czy w dniu premiery pozostałych wersji Windows 7. Na razie podano jedynie cenę jaką będą musieli zapłacić użytkownicy w Stanach Zjednoczonych – koszt trzech licencji wynosi niecałe 150 dolarów. Oznacza to oszczędność na poziomie 200 dolarów w stosunku do zakupu pojedynczych licencji.

Family Pack pojawi się w USA oraz na innych wybranych rynkach. Wciąż jednak nie wiadomo czy pakiet rodzinny będzie dostępny w Europie.

Źródło: windowsteamblog.com

3 thoughts on “Oficjalne ceny pakietu rodzinnego Windows 7

  1. A jak to bedzie z licencja. Czy bedzie mozna w tym momencie wykorzystywac komputer z windowsem 7 do prowadzenia dzialalnosci zarobkowej? Jak nie to takie rozwiazanie mnie nie urzadza, bo za to co ja zarobie i to i tak nie stac mnie na zakup windy 😛 a inne rachunki trzeba placic 🙂

  2. No i bardzo dobrze mam laptopa a córka komputer i rozwiązanie takie bardzo mi pasuje mam nadzieje że w parze z tym pomysłem będzie cena,żeby nie okazało się że zakup 2 windowsów okaże się podobny cenowo pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *