OneDrive: Microsoft podwaja darmową przestrzeń

OneDrive to obecnie jedna z najpopularniejszych usług Microsoftu, oferująca przechowywanie plików oraz dokumentów w chmurze. Firma z Redmond postanowiła przekonać do produktu nowych użytkowników, oferując całkowicie za darmo dwukrotnie więcej miejsca na dysku sieciowym.

Dotychczas można było za darmo otrzymać 15 GB miejsca na dane. Na oficjalnym blogu poinformowano, że teraz użytkownicy mogą zdobyć nawet 30 GB wirtualnej przestrzeni dyskowej. W tym celu należy pobrać aplikację OneDrive na dowolne urządzenie (PC/Mac, Android, iOS lub Windows Phone – poszczególne wersje dostępne są do pobrania w tym miejscu) – zalogować się na konto Microsoftu, a następnie włączyć funkcję automatycznego przesyłania zdjęć do chmury. Po wykonaniu opisanych czynności, otrzymamy w sumie 30 GB miejsca na dane w chmurze.

Warto się spieszyć, gdyż aktywacja promocji jest ograniczona czasowo do końca września. Należy dodać, że w przypadku wersji na Windows Phone, Android oraz Windows, konieczne jest wcześniejsze korzystanie z funkcji camera roll do uruchomienia oferty.

Źródło: OneDrive Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *