OneDrive na iOS – jest wsparcie dla TouchID

Microsoft zaktualizował właśnie swoją aplikację OneDrive dla systemu iOS, wprowadzając szereg nowych funkcji. Wśród nich pojawiła się wreszcie obsługa TouchID, czyli popularnego czytnika linii papilarnych. Użytkownicy Windows Phone swoją aktualizację otrzymają już niedługo.

Nie trzeba było długo czekać na aktualizację dysku sieciowego od Microsoftu na urządzeniach Apple. Gigant z Redmond dodał między innymi nowe sposoby zabezpieczenia. Dostęp do aplikacji może być chroniony za pomocą kodu PIN. To jednak nie koniec – użytkownik może także ustawić zabezpieczenie TouchID przy otwieraniu poszczególnych plików. Aby je podejrzeć, należy zeskanować swój odcisk palca.

Użytkownicy iPhone 6 i iPhone 6 Plus ucieszą się z faktu, iż aplikacja wykorzystuje teraz pełny ekran ich urządzenia. Pojawiły się również nowe możliwości sortowania plików i folderów.

OneDrive touch id IOS
OneDrive na iOS obsługuje już TouchID

Aplikacja dla iOS jest już dostępna do pobrania z AppStore. Microsoft obiecuje także, że użytkownicy Windows Phone swoją wersję otrzymają w najbliższym tygodniu.

Pobierz: OneDirve dla Windows

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *