Outlook.com w pełnej wersji

Microsoft zakończył, uruchomiony latem ubiegłego roku, etap Customer Preview dla serwisu Outlook.com. Usługa Outlook.com jest teraz dostępna dla wszystkich w pełnej wersji. Zaledwie w 6 miesięcy od jej uruchomienia konta założyło już ponad 60 milionów użytkowników.

Według Microsoftu, Outlook.com jest obecnie najszybciej rozwijającą się usługą poczty email. W czasie okresu próbnego gigant z Redmond analizował informacje zwrotne od użytkowników i wprowadzał poprawki, dzięki czemu obecnie wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem poczty dostosowanym do nowoczesnych przeglądarek i urządzeń. Usługa zapewnia dodatkowo kontakt z osobami w obrębie wykorzystywanych sieci społecznościowych, dobrze zorganizowaną i inteligentną skrzynką pocztową, która odpowiada na dzisiejsze potrzeby komunikacji mailowej, a także możliwość dzielenia się danymi poprzez SkyDrive.

Microsoft ogłosił również, że w najbliższym czasie konta mailowe w serwisie Hotmail zostaną zaktualizowane do Outlook.com. Premierze Outlook.com towarzyszy kampania reklamowa prowadzona na wybranych rynkach.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *