Pakiety językowe dla Windows 7 Release Candidate

W dniu wczorajszym opublikowane zostały pakiety językowe dla systemu Windows 7 Release Candidate. Usługa Windows Update wzbogacona została w 31 pakietów – w tym polski.

Użytkownicy Windows 7 mogą pobrać polski pakiet językowy do systemu za pomocą mechanizmu aktualizacji. Wystarczy przejść do Windows Update i wybrać aktualizacje opcjonalne (optional updates). Następnie z listy należy wybrać Polish Language Pack – Windows 7 Release Candidate (KB967828). Po zainstalowaniu aktualizacji i restarcie komputera trzeba jeszcze zmienić w panelu sterowania język systemu na polski (opcja ta dostępna jest w sekcji Clock, Language, and Region).

Co ciekawe Windows 7 umożliwia instalację dowolnej liczby pakietów językowych więc z komputera mogą korzystać użytkownicy preferujący różne języki. Polska paczka lokalizuje system całkiem przyzwoicie – widać oczywiście trochę niedociągnięć jednak z pewnością zostaną one wyeliminowane w produkcie finalnym.

Zobacz jak wygląda Windows 7 RC PL:

14 thoughts on “Pakiety językowe dla Windows 7 Release Candidate

  1. tez nie moglem zainstalowac pakietu pl bo…amatorsko rylem w rejestrze(byly takie sposoby na czesciowe spolszczenie), lecz po reinstalce jezyk polski sie zainstalowal i winda dziala stabilnie i bez zarzutu

  2. Niestety polski pakiet językowy w wersji 64 bitowej nie instaluje się. Próbowałem zainstalować inne pakiety np. słowacki zainstalował się a polski nie. W wersji 32 bitowej polski pakiet językowy instaluje się. Wersja 64 bitowa jest do d…!!!

  3. Bardzo się ucieszyłem, na info o spolszczeniu, ale, spolszczenie jest przygotowane do builda 7100, natomiast osoby posiadające 7127, nie widzą tego updateu. Osobę, która poradzi sobie z tym problemem proszę kontakt :).

  4. Czyli jeżeli dobrze rozumiem będzie opłacać się kupić angielską wersję (podobno jest stabilniejsza) i potem tylko doinstalować język polski?Jeżeli tak, to naprawdę świetne rozwiązanie Microsoftu.

  5. jezeli masz juz zainstalowane spolszczenie to w windows update ci nie pokaze dostepnego PL a zreszta te zainstalowane z forum jest bardziej dopracowane od microsoftu..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *