Pakiety językowe dla Windows 7 Release Candidate

W dniu wczorajszym opublikowane zostały pakiety językowe dla systemu Windows 7 Release Candidate. Usługa Windows Update wzbogacona została w 31 pakietów – w tym polski.

Użytkownicy Windows 7 mogą pobrać polski pakiet językowy do systemu za pomocą mechanizmu aktualizacji. Wystarczy przejść do Windows Update i wybrać aktualizacje opcjonalne (optional updates). Następnie z listy należy wybrać Polish Language Pack – Windows 7 Release Candidate (KB967828). Po zainstalowaniu aktualizacji i restarcie komputera trzeba jeszcze zmienić w panelu sterowania język systemu na polski (opcja ta dostępna jest w sekcji Clock, Language, and Region).

Co ciekawe Windows 7 umożliwia instalację dowolnej liczby pakietów językowych więc z komputera mogą korzystać użytkownicy preferujący różne języki. Polska paczka lokalizuje system całkiem przyzwoicie – widać oczywiście trochę niedociągnięć jednak z pewnością zostaną one wyeliminowane w produkcie finalnym.

Zobacz jak wygląda Windows 7 RC PL:

14 thoughts on “Pakiety językowe dla Windows 7 Release Candidate

  1. tez nie moglem zainstalowac pakietu pl bo…amatorsko rylem w rejestrze(byly takie sposoby na czesciowe spolszczenie), lecz po reinstalce jezyk polski sie zainstalowal i winda dziala stabilnie i bez zarzutu

  2. Niestety polski pakiet językowy w wersji 64 bitowej nie instaluje się. Próbowałem zainstalować inne pakiety np. słowacki zainstalował się a polski nie. W wersji 32 bitowej polski pakiet językowy instaluje się. Wersja 64 bitowa jest do d…!!!

  3. Na stronie 7rc.org macie podane linki bezpośrednie do pobrania paczki językowej. Możliwe, że zadziała także na innych buildach niż 7100 🙂

  4. Bardzo się ucieszyłem, na info o spolszczeniu, ale, spolszczenie jest przygotowane do builda 7100, natomiast osoby posiadające 7127, nie widzą tego updateu. Osobę, która poradzi sobie z tym problemem proszę kontakt :).

  5. Czyli jeżeli dobrze rozumiem będzie opłacać się kupić angielską wersję (podobno jest stabilniejsza) i potem tylko doinstalować język polski?Jeżeli tak, to naprawdę świetne rozwiązanie Microsoftu.

  6. jezeli masz juz zainstalowane spolszczenie to w windows update ci nie pokaze dostepnego PL a zreszta te zainstalowane z forum jest bardziej dopracowane od microsoftu..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *