Windows 7 Beta jednak dłużej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Microsoftu system Windows 7 Beta miał wygasnąć wraz z końcem bieżącego miesiąca – stanie się jednak inaczej.

W poniedziałek informowaliśmy, że Microsoft rozsyła przypomnienie o wygaśnięciu do użytkowników którzy pobrali najnowszego Windowsa w wersji beta. Od 1 czerwca miał się on resetować cyklicznie co dwie godziny. Okazuje się jednak, że plany koncernu uległy zmianie i beta będzie działała miesiąc dłużej. Microsoft rozpoczął rozsyłanie sprostowania o faktycznym terminie wygaśnięcia systemu które nastąpi 1 lipca. System zacznie się resetować po 1 sierpnia i użytkownicy będą mieli miesiąc na przesiadkę na Windows 7 RC.

1 thoughts on “Windows 7 Beta jednak dłużej

  1. Cytat:”Od 1 czerwca miał się on resetować cyklicznie co dwie godziny. Okazuje się jednak, że plany koncernu uległy zmianie i beta będzie działała miesiąc dłużej. Microsoft rozpoczął rozsyłanie sprostowania o faktycznym terminie wygaśnięcia systemu które nastąpi 1 lipca. System zacznie się resetować po 1 sierpnia “Więc skoro 1 czerwca miały być resety, a MS przedłużył o miesiąc życie wersji beta – to skąd się Wam wzięło 1 sierpnia???I dopiero od tego czasu przesiadka na Win7??Brak konsekwencji i logiki w tych paru zdaniach ze strony autora :((– pozdrof.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *