Pierwsze screeny Windows Seven

Poniższe obrazki przedstawiają rozdaną niedawno najważniejszym partnerom firmy Microsoft wersje Windows 7, oznaczoną jako Milestone 1 (6.1 build 6519.1.x86fre.winmain.071220-1525). Z nowości możemy zauważyć nowe grafiki w oknach, bardziej dopracowane narzędzie do zmiany rozdzielczości czcionek (DPI). Dodano również program XPS Viewer do przeglądania dokumentów zapisanych w tym formacie oraz nowe logo systemu w oknie z informacjami o systemie.

Nie wiadomo do końca, czy te zrzuty ekranowe są rzeczywiste, jednak przez większość serwisów i społeczności internetowych zostały uznane za prawdziwe. Microsoft nie potwierdza, ani nie zaprzecza autentyczności tych obrazków.

Zrzuty ekranu pochodzą z witryny thinknext.net

Źródło: www.thinknext.net

Autor: Łukasz Zięba

desktop

sysabout

welcomcenter

startmenu

powershell

controlpanel

display

systray

8 thoughts on “Pierwsze screeny Windows Seven

  1. Mi to wygląda jak Vista ze zmienionym logem! Na mój gust to są fałszywki, ktoś zainstalował Vistę i za pomocą XN Resource Editor podmienił logo!

  2. Mówiłem, a raczej pisałem P Jak system wycieknie do sieci do na pewno o tym napiszemy, poza tym będzie o tym buildzie głośno i pojawi się więcej screen\’ów 🙂

  3. Ten obraz z systemem co jest na P2P to lipa, więc nie ściągajcie! Obraz jest pusty, albo coś innego się znajduje(np. mój kolega ściągną w ten sposób Total overdose zamiast system))

  4. Witajcie.Na początku zgadzam się z panem Łukaszem.Sam maiłem wersje beta Longhorn który nie przypomina obecnej Visty. a tka nawiasie pisząc jest już w necie windows 7 win7.6519.1.071220-1525.Odpamily i zobaczymy jak wygląda.Liczę na zmiany w wyglądzie. od 95 prawie nić się nie zmieniło.

  5. Weź jednak pod uwagę, że to wersja M1 systemu, czyli pierwsza udostępniona publicznie… Wczesne buildy Visty (Longhorn z serii 2xxx) też wyglądały jak poprzednik (Windows XP). Ponadto jest to wersja udostępniona partnerom firmy, a nie wiadomo jak wygląda interfejs przygotowywany przez Microsoft. Najbardziej widoczne zmiany w wyglądzie będą miały wersje z Lab 2, ponieważ tam projektowany jest nowy wygląd systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *