Próbny Windows 7 dostępny dłużej

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu Microsoft postanowił wydłużyć okres dostępności 90-dniowej wersji Windows 7 Enterprise.

Oficjalna informacja w tej sprawie pojawiła się na korporacyjnym blogu. Wersja próbna miała być dostępna przez ograniczony czas – będzie ona dostępna do pobrania do 31 grudnia 2010. Edycja Enterprise zaprojektowana została dla specjalistów z branży IT którzy mogą przetestować oprogramowanie i sprzęt na ostatecznej wersji produktu. Ponadto 90-dniowy Trial daje możliwość zaznajomienia się z kluczowymi udoskonaleniami w stosunku do poprzednich edycji systemu Windows.

Microsoft przypomina, że użytkownicy którzy zdecydują się zainstalować Windows 7 Enterprise w wersji próbnej muszą aktywować system w ciągu 10 dni. System nie wymaga klucza produktu, a po upływie 90 dni będzie resetował się cyklicznie co godzinę. W celu dalszego korzystania z Windows 7 po zakończeniu okresu próbnego niezbędna jest nowa, czysta instalacja systemu.

Aby pobrać najnowszy system operacyjny Microsoftu należy przejść na tą witrynę: Windows 7 Enterprise 90-day Trial.

Źródło: Microsoft

5 thoughts on “Próbny Windows 7 dostępny dłużej

  1. Oczywiście należy dodać, że tu także działa polecenie “slmgr -rearm”, którego można użyc trzykrotnie, co wydłuża okres bezpłatnego testowania do 360 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *