Produkty biznesowe Kaspersky Lab kompatybilne z Windows 7

Kaspersky Lab poinformował, że oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus for 6.0 Windows Workstations w wersji Release 2 otrzymało logo Compatible with Windows 7, a program Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Servers w wersji Release 2 – logo Works with Windows Server 2008 R2. Certyfikaty zostały przyznane po zaliczeniu wszystkich niezbędnych testów firmy Microsoft.

Ponadto, uaktualnione wersje programów Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations i Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Servers otrzymały prestiżowe logo firmy Microsoft “Front Runner”, które potwierdza, że firma Kaspersky Lab należała do pierwszych, które zapewniły kompatybilność swoich produktów z najnowszymi wersjami systemu Windows.

“Opublikowanie systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2 bez wątpienia wzbudzi duże zainteresowanie społeczności IT, jesteśmy dobrze przygotowani na wprowadzenie tego produktu” – powiedział Aleksiej Kalgin, dyrektor marketingu produktu w Kaspersky Lab. “Jako Microsoft Gold Certified Partner, Kaspersky Lab skoncentrował się na stworzeniu stabilnego i w pełni funkcjonalnego zestawu rozwiązań bezpieczeństwa, które zapewniają całkowitą integrację i niezawodną ochronę użytkownikom nowej platformy. Wszystko to jest już dostępne dla użytkowników biznesowych w linii produktów Kaspersky Open Space Security Release 2”.

Produkty korporacyjne firmy Kaspersky Lab są zoptymalizowane dla architektury nowych wersji systemu Windows, zapewniając stabilne i w pełni funkcjonalne działanie rozwiązań bezpieczeństwa, jak również systemów operacyjnych i aplikacji. Produkty poprawnie instalują się i działają nawet w sytuacjach, które wymagają głębokiej integracji z systemem operacyjnym na poziomie jądra w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej ochrony. Wszystkie te funkcje, wraz z bardziej intuicyjnym interfejsem programu, z pewnością zostaną docenione przez administratorów systemu.

Użytkownicy nowych wersji systemu Windows mogą teraz korzystać z wszystkich funkcji uaktualnionych programów Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations oraz Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Servers, łącznie z udoskonalonym skanowaniem obiektów i heurystyką. Aktualizacja produktów biznesowych z linii Kaspersky Open Space Security do wersji Release 2 jest całkowicie bezpłatna dla użytkowników produktów korporacyjnych Kaspersky Lab.

Źródło: Kaspersky Lab

1 thoughts on “Produkty biznesowe Kaspersky Lab kompatybilne z Windows 7

  1. Najlepszy chyba istniejacy Internet Security..
    uzywam go nawet na takim crap’ie jak widnows xp, i chodzi przyzwoicie 🙂

    btw-windows xp to prawdziwy crap jesli chodzi o bezpieczenstwo. dlatego tez to napisalem (to tak dla tych “xp’ko maniakow”, zeby sie nie czepiali ;P)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *