Programy BurnAware kompatybilne z Windows 7

Producenci oprogramowania przymierzają się powoli do publikacji swoich produktów zgodnych z nadchodzącym systemem Windows 7. Dowodem na to jest firma Burnaware Technologies która opublikowała właśnie serię swoich aplikacji które posiadają zgodność z Windows 7.

Informacja o kompatybilności pojawiła się wraz z wydaniem wersji 2.2.3. Producent oferuje program do nagrywania danych w trzech wersjach: BurnAware Free, BurnAware Home oraz BurnAware Professional. Warto dodać, że wydanie Free przeznaczone jest do zastosowań domowych (niekomercyjnych) i posiada polski interfejs. Więcej o aplikacjach BurnAware znaleźć można na stronie producenta.

Z pewnością im bliżej premiery nowego Windowsa tym więcej programów będzie wspierało tą platformę. Nie należy spodziewać się tak dużej ilości problemów jak w przypadku przejścia z XP na Vistę. Windows 7 nazywany jest “ulepszoną Vistą” i wiele aplikacji stworzonych pod Vistę będzie bez problemu działało na “siódemce”. Potwierdzają to zresztą testerzy którzy chwalą najnowszą betę za dużą kompatybilność z dostępnymi na rynku programami.

Źródło: Burnaware Technologies

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *