Publiczna beta Windows 7 do 10 lutego

Na łamach Windows 7 Team Blog pojawił się wpis informujący o przedłużeniu okresu trwania otwartego programu beta Windows 7. Według najnowszych doniesień Microsoft pozwoli na pobieranie systemu do 10 lutego.

Harmonogram wygląda następująco: 27 stycznia strona pobierania zostanie uaktualniona i pojawi się na niej informacja o zbliżającym się zakończeniu dystrybucji Windows 7 Beta. Pobieranie będzie możliwe do 10 lutego, a serwery z obrazem ISO będą aktywne jeszcze przez dwa dni czyli do 12 lutego. Po tym czasie nie będzie już możliwe pobieranie systemu. Jednak osoby które wcześniej pobrały Windows 7 będą mogły w dowolnym momencie wygenerować klucz produktu.

Brandon LeBlanc z Microsoft poinformował, że zespół odpowiedzialny za rozwój systemu jest zadowolony z liczby zebranych informacji od testerów. Ze względu na entuzjazm i duże zainteresowanie podjęto decyzję o przedłużeniu programu beta.

Podane terminy nie dotyczą uczestników subskrypcji MSDN i TechNet. Osoby korzystające z tych kanałów dystrybucji będą mieli nieograniczony dostęp do Windows 7 oraz bazy wiedzy na temat systemu.

Źródło: Windows 7 Team Blog

11 thoughts on “Publiczna beta Windows 7 do 10 lutego

  1. Zainstalowałem windows7 -32 jak narazie działa i wygląda super (trzy dni)ale mam pytanie,jak długo będę mógł korzystać z tego systemu BETA i czy nie wygaśnie mi klucz aktywacyjny?

  2. instalowałem Win7 ma AMD 2800 niestety podczas pierwszego uruchomienia komputer sie wieszał. ciekawe czy uzytkownicy innych AMD tez mieli taki problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *