Publiczna beta Windows 7 do 10 lutego

Na łamach Windows 7 Team Blog pojawił się wpis informujący o przedłużeniu okresu trwania otwartego programu beta Windows 7. Według najnowszych doniesień Microsoft pozwoli na pobieranie systemu do 10 lutego.

Harmonogram wygląda następująco: 27 stycznia strona pobierania zostanie uaktualniona i pojawi się na niej informacja o zbliżającym się zakończeniu dystrybucji Windows 7 Beta. Pobieranie będzie możliwe do 10 lutego, a serwery z obrazem ISO będą aktywne jeszcze przez dwa dni czyli do 12 lutego. Po tym czasie nie będzie już możliwe pobieranie systemu. Jednak osoby które wcześniej pobrały Windows 7 będą mogły w dowolnym momencie wygenerować klucz produktu.

Brandon LeBlanc z Microsoft poinformował, że zespół odpowiedzialny za rozwój systemu jest zadowolony z liczby zebranych informacji od testerów. Ze względu na entuzjazm i duże zainteresowanie podjęto decyzję o przedłużeniu programu beta.

Podane terminy nie dotyczą uczestników subskrypcji MSDN i TechNet. Osoby korzystające z tych kanałów dystrybucji będą mieli nieograniczony dostęp do Windows 7 oraz bazy wiedzy na temat systemu.

Źródło: Windows 7 Team Blog

11 thoughts on “Publiczna beta Windows 7 do 10 lutego

  1. Zainstalowałem windows7 -32 jak narazie działa i wygląda super (trzy dni)ale mam pytanie,jak długo będę mógł korzystać z tego systemu BETA i czy nie wygaśnie mi klucz aktywacyjny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *