ArcaVir 2009 także na Windows 7

Firma ArcaBit poinformowała, że produkty z serii ArcaVir 2009 są w pełni kompatybilne z najnowszą betą Windows 7. Jak informuje polski producent przeprowadzone testy potwierdziły niezakłóconą pracę programu antywirusowego ArcaVir pod systemem Windows 7 oraz prawidłową reakcję na pojawiające się zagrożenia.

ArcaVir zapewnia wszechstronne bezpieczeństwo komputera. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy, który wyposażony jest w bazę danych o wszelkich wariantach szkodliwych obiektów (wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware, obiektach typu rootkit itp.). ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń. Nowatorska technologia ArcaAntiStealth demaskuje programy próbujące zakamuflować się w systemie. ArcaVir chroni system uwzględniając wszystkie płaszczyzny będące potencjalnym źródłem zagrożenia, począwszy od dyskietek i płyt CD, poprzez pocztę, sieć i Internet.

arcavir_windows_7

ArcaVir 2009 System Protection na Windows 7

ArcaBit to kolejny producent z branży bezpieczeństwa który informuje o dostępności swoich produktów na Windows 7. Warto przypomnieć, że Kaspersky Lab przygotował specjalną kompilację pod najnowsze “okienka” natomiast Symantec informuje, że pod Windows 7 działa Norton 360 Version 3.0 Beta.

Źródło: ArcaBit

5 thoughts on “ArcaVir 2009 także na Windows 7

  1. Zauważyłem że niektórzy liczący się potentaci drukarek nie aktualizują już sterowników do starszego typu drukarki. Liczę się w przyszłości na zakup Windowsa 7 ale będę musiał i zmienić drukarkę a to już nie mały koszt.

  2. I bardzo dobrze, im wiecej aplikacji kompatybilnych z win7 tym lepiej 🙂 w koncu bedzie godny nastepca Visty a kto wie moze i wreszcie bedzie system co zastapi xpeka ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *