Przypadkowy przeciek ujawnił UI Windows 8, build 7927 na torrentach

Czy to rzeczywiście przypadek, czy zamierzone “robienie szumu” wokół Windows 8? W nowym filmie promocyjnym Microsoftu pokazano dwa krótkie obrazy nowego interfejsu. Wygląd interfejsu użytkownika jest zgodny z tym, co można było zobaczyć już we wcześniejszych przeciekach.

Te krótkie ujęcia przedstawiają także całkowitą zmianę pasku zadań. Nowy interfejs zawiera zegar w środku pasku zadań, otoczony przez tekst po obu stronach. Autorzy z Winrumors zaznaczają, że na wideo interfejs jest animowany, dlatego jest mało prawdopodobne, że przeciek przedstawia szkice koncepcyjne. Oprócz tego, wideo opublikowane przez Microsoft przedstawiało stylizacje UI podobne do tego, co widać filmem, który ukazał się wczoraj.

Wczoraj wyciekł także build Windows 8 o numerze 7297, który pojawił się na stronie Torrenta. Najświeższy przeciek jest prawdopodobnie dosyć stary – Microsoft pracuje obecnie nad buildami o numeracji 80XX. Zresztą, już niedługo ciekawscy zobaczą oficjalne prezentacje Windows 8 podczas wrześniowej konferencji BUILD.

Źródło: Neowin

1 thoughts on “Przypadkowy przeciek ujawnił UI Windows 8, build 7927 na torrentach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *