Publiczna beta Windows 8 prawie gotowa

Windows 8 to system operacyjny, który wzbudza wiele emocji. Dzieje się tak głównie dlatego, że został on przebudowany w bardzo wielu aspektach. Część użytkowników komputerów PC z niecierpliwością czeka na sposobność wypróbowania działającego systemu we własnym zakresie. Bardzo możliwe, że już niedługo ją dostaną.

Serwis Winunleaked.tk podał aktualną listę buildów systemu Windows 8. Ostatni z nich oznaczony został jako wersja pre-beta. Następne kompilacje mają już nosić status Beta Escrow. Oznacza to w praktyce, że testerzy zatrudniani przez Microsoft otrzymają kilka wersji systemu i podejmą oni decyzję, która z nich oddana zostanie do użytku publicznego. Decyzja ma zostać podjęta do 28 stycznia. Wybrana kompilacja uzyska oznaczenie winmain_win8b1 i zostanie udostępniona użytkownikom na całym świecie już w lutym.

Zainteresowanie wersjami beta systemów operacyjnych znacznie wzrosło w ostatnim czasie. Luty pokaże, czy użytkownicy są otwarci na proponowane przez Microsoft rozwiązania.

Źródło: Winunleaked.tk, Neowin

8 thoughts on “Publiczna beta Windows 8 prawie gotowa

  1. to może poczekajcie już na Windows 9.5 albo Windows 9.8 – to już będą wersje dopracowane i może tyle RAMu nie trzeba będzie… 🙂

  2. Oczywiście, że nie będzie po polsku. Nigdy bety microsoftu nie byly wypuszczane w PL. Trzeba czekać do oficjalnej pudełkowej wersji i to jeszcze pewnie z poślizgiem miesiecznym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *