Rozpiska Games with Gold na lipiec 2018

Games with Gold

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja o tytułach, które trafią w lipcu do rąk posiadaczy abonamentu PlayStation Plus – dziś na ten ruch odpowiedział Microsoft, który zaprezentował zestaw tytułów dostępnych w ramach abonamentu Xbox Live Gold, czyli Games with Gold.

Tradycyjnie gry otrzymają zarówno posiadacze konsoli Xbox One oraz Xbox 360. Użytkownicy nowszej z konsol Microsoftu dostaną do swoich rąk dwa raczej niezbyt znane tytuły – pierwszy z nich to Assault Android Cactus, czyli połączenie typowej zręcznościówki z elementami charakterystycznych dla strzelanin, oraz Death Squared, sieciowa gra logiczna pozwalająca na kooperację pomiędzy kilkoma graczami.

Dużo ciekawszy zestaw czeka z kolei na posiadaczy Xboksów 360. W ich przypadku możliwe będzie wcielenie się w Sama Fishera w jednej z ciekawszych odsłon serii Splinter Cell o podtytule Conviction, z kolei miłośnicy większych wrażeń będą mogli oddać się mordobiciu wraz z Virtua Fighter 5: Final Showdown.

Powyższe tytuły mogą za darmo pobrać wszystkie osoby, które posiadają wykupiony abonament Xbox Live Gold. Zestaw nie jest imponujący, ale posiadacze konsol Xbox 360 mogą być zadowoleni z obecności Splinter Cell: Conviction.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *