Samsung rozszerza linię komputerów osobistych z Windows 8

Firma Samsung poinformowała o planach rozwoju marki ATIV i włączeniu do niej najlepszych komputerów z systemem Windows 8. Linia ATIV, w skład której do tej pory wchodziły urządzenia hybrydowe Smart PC i Smart PC Pro, połączy teraz wszystkie komputery przenośne Samsung z systemem operacyjnym Windows zapewniając jeszcze większą mobilność oraz nowe funkcje.

W odpowiedzi na dynamicznie rosnące potrzeby i oczekiwania wymagających współczesnych użytkowników, linia Samsung ATIV została rozszerzona o najlepsze w swojej klasie urządzenia PC z systemem Windows. Dzięki temu, z mobilnych rozwiązań znanych dotąd z telefonów i smartfonów można teraz korzystać na laptopie i odwrotnie. Wszystko po to, aby wciąż ułatwiać pracę i podnosić komfort życia użytkowników.

Wraz z ewolucją marki, Samsung wprowadza we wszystkich komputerach z systemem Windows technologię SideSync. Jest to jedynie pierwsza z wielu nowych funkcji planowanych dla marki ATIV na 2013 rok. Dzięki niej użytkownicy mogą łatwo i sprawnie dzielić swoją pracę między komputerem a smartfonem Samsung z systemem operacyjnym Android.

SideSync sprawia, że komputer i urządzenie mobilne stają się jednością. Można na przykład korzystać z klawiatury komputera, aby odpowiedzieć na wiadomość tekstową otrzymaną na telefon. Można też na obu urządzeniach wyświetlać powiększenia map, zdjęć i multimediów lub je edytować. Możliwe jest także stworzenie na komputerze zapasowej kopii danych urządzenia mobilnego (np. smartfona) lub naładowanie jego baterii, aby bez przeszkód pracować i cieszyć się codziennym życiem.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *