Skype: nowa aktualizacja dla Windows 8 już dostępna

W połowie marca ukazała się aktualizacja komunikatora Skype dla Windows Phone 8, oferująca prowadzenie rozmów w jakości HD. Microsoft nie zapomniał również o nowych funkcjach dla Windows 8, które od dzisiaj są już dostępne do pobrania.

Najnowsza wersja komunikatora Skype dla Windows 8, umożliwia użytkownikom nagrywanie i wysyłanie wiadomości wideo do znajomych nawet wtedy, gdy nie są dostępni w jakości HD. Obsługiwane rozdzielczości to 720p oraz 1080p, jednak wciąż trwają prace wyeliminowaniem błędów przy połączeniach. Podstawowa wersja umożliwia nagrywanie maksymalnie do 20 wiadomości wideo, natomiast jedna wiadomość nie może przekroczyć 3 minut. Jeśli zainteresuje nas nowa funkcja i chcemy wysłać większą ilość, to możemy skorzystać z funkcji Skype Premium.

Względem poprzedniej wersji, poprawiono również błędy pojawiające się w trakcie wysyłania wiadomości wideo, a także zawieszanie się komunikatora po ponownym połączeniu. Obecnie trwają pracę nad poprawą archiwizacji przesyłanych wiadomości wideo. Najnowsza aktualizacja dostępna jest do pobrania pod tym adresem.

Źródło: Windows Store

One thought on “Skype: nowa aktualizacja dla Windows 8 już dostępna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *