Sony i Microsoft pokażą PS4 i X720 już w marcu?

Od kilku miesięcy w branży elektronicznej rozrywki chodzą pogłoski, że zarówno Sony jak i Microsoftu pokażą światu swoje najnowsze konsole w tym roku. Dotychczas najbardziej prawdopodobna wersja mówiła o targach E3 lub kilka dni przed nimi. Serwis Videogamer powołując się na anonimowe źródło podał informację, że najbardziej prawdopodobnym miesiącem będzie marzec. Co ciekawe, istnieje możliwość, że obie konsole zostaną odsłonięte niemal w tym samym czasie.

W dniach od 25 do 29 marca w San Francisco odbędzie się kolejna edycja Game Developers Conference. Jak sama nazwa wskazuje będzie to impreza zamknięta, skierowana do deweloperów (i prasy), w której swój udział potwierdziły już zarówno Microsoft jak i Sony. Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, to będzie to pierwsza tego typu sytuacja w branży, kiedy dwóch największych konkurentów prezentuje niemal równocześnie swoje flagowe produkty na najbliższych kilka lat.

Obie firmy od pewnego czasu informuja, że premiery ich konsol mają być dla fanów zaskoczeniem. Biorąc pod uwagę pierwszys pokaz Xboxa 360 oraz Playstation 3 odpowiednio przed i w trakcie targów E3 2005, powyższa informacja ma sporą szansę na potwierdzenie.

Źródło: Videogamer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *