Xbox Music dla Windows 8 zaktualizowany

Rebranding usług Microsoftu trwa w najlepsze, zaś marka Xbox rośnie w siłę nie tylko w sektorze gier i konsol. Jedną z kluczowych usług jest Xbox Music, pozwalająca na streaming rozmaitych utworów muzycznych. Microsoft wypuścił właśnie najnowszą aktualizację aplikacji pod Windows 8, która doczekała się kilku poprawek.

Od kilku miesięcy firma z Redmond informowała, że Xbox Music zastąpić ma podobną usługę o nazwie Zune Music. Okazuje się jednak, że na dzień dzisiejszy brakuje sporo funkcjonalności, które obecne były w poprzedniej wersji. W związku z masową krytyką użytkowników, Microsoft obiecał regularne aktualizacje. Najnowsza z nich ułatwia przede wszystkim nowym użytkownikom dostęp do darmowej muzyki. Poprawiono również nawigację, która jest jeszcze bardziej intuicyjna. Ponadto wyeliminowano kilka błędów, które doprowadzały do sporadycznego zawieszania się aplikacji, a także ułatwiono przejście z darmowej subskrypcji na przejście do płatnego kontentu.

Najnowsza wersja aplikacji Xbox Music dla Windows 8 dostępna jest pod tym adresem. Kolejne wersje mają pojawić się w ciągu kilku tygodni.

Źródło: Windows Store

1 thoughts on “Xbox Music dla Windows 8 zaktualizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *