Spotify na Windows Phone za darmo

Użytkownicy systemów iOS i Android od dłuższego już czasu mogą słuchać muzyki w mobilnej aplikacji Spotify całkowicie za darmo, nie opłacając żadnego abonamentu. Niestety posiadacze urządzeń z Windows Phone nie mieli takiej możliwości. Aż do teraz. Spotify w końcu stało się darmowe dla wszystkich bez wyjątku!

Najnowsza aktualizacja aplikacji Spotify na Windows Phone przyniosła długo wyczekiwaną zmianę – możliwość korzystania bez konieczności płacenia abonamentu. Aplikacja działa identycznie, jak na innych platformach.

Użytkownik korzystający z darmowego konta może zatem słuchać swoich playlist, przygotowanych zbiorów muzycznych czy po prostu dyskografii wybranego artysty. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że nie możemy wybrać konkretnego utworu. Te są odtwarzane w kolejności losowej.

Oczywiście w darmowej wersji programu co jakiś czas pojawiają się reklamy, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Programiści usprawnili również moduł odpowiedzialny za wyszukiwanie artystów. Wyświetlane wyniki są teraz bardziej przejrzyste.

Najnowszą wersję aplikacji Spotify na Windows Phone można pobrać z Windows Phone Store.

Źródło: Spotify

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *