Sterowniki NVIDIA dla Windows 7 Beta

NVIDIA nie zapomniała o użytkownikach Windows 7 Beta – wydano właśnie pierwszą wersję sterowników do kart graficznych z serii GeForce dla nowego system Microsoftu.

Najnowsze sterowniki oznaczone symbolem 181.71 z pewnością rozpoczną serię regularnych aktualizacji. Windows 7 jest pierwszym systemem który jest w stanie w pełni wykorzystać możliwości nowych procesorów graficznych w zakresie generowania obrazu oraz przetwarzania równoległego. Wydane właśnie sterowniki zapewniają lepszą obsługę kart graficznych z chipami GeForce pod systemem Windows 7 Beta. Ponadto dzięki zgodności z modelem WDDM 1.1 sterowniki powinny zapewnić lepszą wydajność interfejsu Aero w Windows 7.

Producent układów graficznych informuje, że ściśle pracuje z Microsoftem w celu zapewnienia użytkownikom najlepszego wsparcia i niezrównanych doświadczeń graficznych płynących z kart NVIDIA.

NVIDIA wydała drivery dla systemów 32 oraz 64-bitowych. Dostępne są one z poniższych lokalizacji:
NVIDIA graphics driver v181.71 for Windows 7 Beta (32-bit)
NVIDIA graphics driver v181.71 for Windows 7 Beta (64-bit)

Źródło: techspot.com

11 thoughts on “Sterowniki NVIDIA dla Windows 7 Beta

  1. Sterowniki do systemu windows 7 wedle mnie zaczynają nową epokę,są zdecydowanie wydajniejsze równiez dzieki lepszej optymalizacji systemu operacyjnego,wersja która pobrałem 185.81 dla x86-32bit działa wyśmienicie,Wiedźmin,Far Cry ustawione na max detal i wszystko pieknie pracuje i to bez żadnego OC,a myślałem już o zmianie karty*:-)).Widać jak chcą to mogą,ogólnie sterowniki oraz sam system oceniam jako rewelację,w Windows 7 x86-32 działa mi nawet sprzęt który nie chciał chodzić pod Vistą jak np.9-letni scaner ze sterami do win 2000.Super i oby tak dalej !*xfx 8600GT

  2. Witam, sterowniki te nie chcą się zainstalować pod win7 po uruchomieniu wyskakuje błąd: \”program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem\”. W sumie wszystko hula pod sterami 175.61 z visty lecz czuję że nie jest wykorzystywana pełna moc. Ma ktoś może jakieś pomysły co należy zrobić? Mam w miarę dobrego laptopa: Aspire6920G z kartą typu GeForce9500M GS 512.Był bym wdzięczny:)Pozdrawiam

  3. sterowniki te nie chca sie zainstalowac na hp pavilion 😐 mam ciagle problemy z video. Kiedy robie przez win update niestety za jakis czas wyskakuje mi problem z grafiką. Na oficjalnej stronie hp sa tylko stery dla visty, ktorych takze nie moge zainstalowac na win7. Macie jakis pomysl?

  4. olek w styczniu na jakiejś stronie było info że nVidia udostępniła stery DLA WINDOWS 7 (!!!) poprzez mechanizm windows update…i faktycznie tak było, sam je ściągnąłem i zainstalowałem.Ta wersja też jest dostępna przez windows update…z tego co wiem to poprzednia wersja była zgodna z WDDM 1.0

  5. Wy jesteście niedoinformowani …To jest pierwszy instalator sterowników NVIDIA specjalnie dla windows 7. Wcześniej była możliwość instalacji sterowników z visty (w trybie kompatybilności), oraz można było pobrać WDDM 1.0 jak i 1.1 (czyli sterowniki które automatycznie będą wgrane w finalną wersję windows 7!

  6. to są inne stery świeżo wydane przez nVidie specjalnie dla Win7 – szczegóły w dziale download na stronie nVidii…Sterowniki poprawiają faktycznie wydajność niestety dla mnie mają dwa minusy:-kiedy wcześniej miałem do wyboru odświeżanie 60, 70, 72 i 75 mhz tak teraz tylko 60, męczenie wzroku jest przez to odczuwalne…-nie mogę podkręcić karty poprzez Rivę tak więc de facto gry chodzą gorzej niż na podkręconej karcie ze sterownikami 182.05 bodaj dla Visty.Karta: GeForce 8600GT

  7. przem_ te które pobrałeś w styczniu to były pewnie sterowniki pod Vistę które działały pod Windows 7. Te wydane teraz są dedykowane wyłącznie na 7. Mam rację?

  8. To nie jest pierwsza wersja sterowników nVIDIi dla Windows 7. Pierwszą pobrałem jeszcze w styczniu po instalacji systemu. To były pierwsze sterowniki wraz z panelem sterowania nVIDIi… Autor jest niedoinformowany i wprowadza w błąd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *